O značce ProQuip

ProQuip je prémiovou Skotskou značkou a zároveň světovým leaderem ve výrobě  funkčního golfového oblečení do deště a větru.

První produkty byly navrženy na základě pozorování přírody – obtékáním vody kolem kachního peří. Z jednoduchého hydrofilního jevu se v roce 1980 zrodila značka ProQuip, která je díky svým mimořádným funkčním vlastnostem považována za jedno z nejkvalitnějších oblečení v golfovém Světě, odolné vůči všem povětrnostním podmínkám. Proto je více jak 30 let preferovaným dodavatelem oblečením do deště pro Americký i Evropský Ryder Cupový tým (déle, než jakýkoliv jiný výrobce golfového oblečení)

ProQuip je zavázána dodáváním nejkvalitnějšího profesionálního oblečení a od roku 2014 je značka zastoupena také v ČR a na Slovensku.

 

Oblečení ProQuip

Základem výroby funkčního oblečení ProQuip jsou exkluzivně vyvinuté látky a inovativní hydrofilní technologie ( laminace 100% nepropustné a 100% prodyšné membrány). Tyto látky jsou zárukou výroby oděvů, které odolávají větru i dešti. Za vše hovoří 3-letá záruka nepromokavosti (u nových modelů dokonce doživotní záruka)  a unikátně zpracovaná vlna u svetrů ( Merino & jehněčí), která nepropustí vodu až 24hod! Oblečení je velmi prodyšné, odvádí z těla veškerou vlhkost a zároveň stále udržuje optimální tělesnou teplotu, která je důležitá pro maximální komfort během hry. Oděv je velmi jemný, nešustí, nemačká se a hráč si ho může upravit přímo na tělo dle svých potřeb.

Golfové oblečení ProQuip je vhodné pro muže, ženy i juniory. Každý zde nalezne to, co právě potřebuje. Nezáleží na tom, zda jste v golfu nováčkem nebo hrajete na profesionální úrovni. Oblečení je určeno všem golfistům, kteří se chtějí soustředit na hru za každého počasí. V naší nabídce naleznete funkční oblečení do deště, do větru, jedinečné svetry s voděodolnou povrchovou úpravou a polo trika. Všechny oděvy máme k dispozici v různých velikostech, kalhoty jsou navíc v 5 různých délkách nohavic.

 

Hrdý partner Ryder Cup

Již přes 30 let je značka ProQuip preferovaným oblečením do deště pro Ryder Cupové týmy – déle, než jakýkoliv jiný výrobce golfového oblečení. Poprvé si ji vybral Americký tým Jacka Nicklause v roce 1983 a inspiroval tak evropské týmy pro další ročníky. ProQuip si na posledním domácím Ryder Cupu v Gleneagles zvolil i vítězný evropský tým, vedený kapitánem Paulem McGinleym. Evropské modrobílé sety z Gleneagles byly po právu zařazeny mezi absolutní špičku celé golfové historie!

V Irsku v roce 2006 a ve Walesu v roce 2010 úspěšně čelilo oblečení ProQuip těm nejdrsnějším povětrnostním podmínkám v historii Ryder Cupu. Na záchranu „utopeného“ amerického týmu ve Walesu se dodnes vzpomíná s úsměvem.

ProQuip je oficiálním licencovaným produktem pro nadcházející 2 ročníky –  Hazeltine 2016 i Paříž 2018 a proto jsme schopni dodat veškerý sortiment na přání také s originálním logem Ryder Cup.

 

 

V oblečení značky ProQuip jste ve hře o krok napřed!

ProQuip – Stay Ahead of the Game