PROQUIP GOLF

ProQuip je prémiovou Skotskou značkou a zároveň světovým leaderem ve výrobě funkčního golfového oblečení do deště a větru.

Preferovaný dodavatel oblečení pro RYDER CUP týmy Evropy i USA přes 30 let – déle než jakýkoliv jiný výrobce golfového oblečení v historii soutěže (celkem 20 týmů od roku 1983).

První produkty byly navrženy na základě pozorování přírody – obtékáním vody kolem kachního peří. Z jednoduchého hydrofilního jevu se ve Skotsku roku 1980 zrodila značka ProQuip, která je díky svým mimořádným funkčním vlastnostem považována za nejodolnější oblečení v golfovém světě.

ProQuip je zavázána dodáváním nejkvalitnějšího profesionálního oblečení a od roku 2014 je značka zastoupena také v ČR a na Slovensku.

 

Vlastnosti

Základem výroby jsou exkluzivně vyvinuté látky a inovativní technologie pro hraní za každého počasí s pocitem lehkosti a doživotní garancí nepromokavosti. Unikátně zpracovaná vlna u všech svetrů  zajišťuje odolnost vůči větru i dešti  (nepropustnost vody až 24hodin). Oblečení je velmi prodyšné, odvádí z těla veškerou vlhkost a zároveň stále udržuje optimální tělesnou teplotu, která je důležitá pro maximální komfort během hry. Oděv je velmi jemný, nešustí, nemačká se a hráč si ho může upravit přímo na tělo dle svých potřeb.

Golfové oblečení ProQuip je vhodné pro muže, ženy i juniory. Každý zde nalezne to, co právě potřebuje. Nezáleží na tom, zda jste v golfu nováčkem nebo hrajete na profesionální úrovni. Oblečení je určeno všem golfistům, kteří se chtějí soustředit na hru za každého počasí. V naší nabídce naleznete funkční oblečení do deště, do větru, jedinečné svetry s voděodolnou povrchovou úpravou a polo trika. Všechny oděvy máme k dispozici v různých velikostech, kalhoty jsou navíc v 5 různých délkách nohavic.

 

ProQuip & Ryder Cup

ProQuip se stala nejdéle preferovanou značkou oblečení do deště pro Rydercupové týmy – nepřetržitě přes 30 let a také déle, než jakýkoliv jiný výrobce golfového oblečení. Poprvé si ji vybral Americký tým Jacka Nicklause v roce 1983 a inspiroval tak evropské týmy pro další ročníky. Evropské modrobílé sety z Gleneagles (viz. níže) byly po právu zařazeny mezi absolutní špičku celé golfové historie!

V Irsku v roce 2006 a ve Walesu v roce 2010 úspěšně čelilo oblečení ProQuip těm nejdrsnějším povětrnostním podmínkám v historii Ryder Cupu.

ProQuip je oficiálním licencovaným produktem pro nadcházející ročník – Marco Simone Rome, Italy 2023 a proto jsme schopni dodat veškerý sortiment na přání také s originálním logem Ryder Cup.

 

 

V oblečení značky ProQuip jste ve hře o krok napřed!

ProQuip – Stay Ahead of the Game